Ceník sítě SazNETPro rodinné domy:


Tarif

Cena [Kč/měs]

Maximální a inzerovaná rychlost [Mbit/sec]

Běžně dostupná rychlost [Mbit/sec]

Minimální rychlost [Mbit/sec]

Rychlost je vhodná pro tyto druhy služeb a aplikací

T2

200

4/0,5

2/0,25

1/0,2

email, chat, prohlížení webových stránek, přenos hlasu (VoIP), streaming hudby, sociální sítě, přenos souborů malé velikosti

T3

300

16/2

8/1

3/0,4

email, chat, prohlížení webových stránek, přenos hlasu (VoIP), IPTV či video streaming v SD kvalitě (YouTube), streaming hudby, sociální sítě, SD videohovory, přenos z bezpečnostních kamer, přenos souborů střední velikosti

T4

400

22/3

11/1,5

4/0,6

email, chat, prohlížení webových stránek, přenos hlasu (VoIP), IPTV či video streaming v SD kvalitě (YouTube), streaming hudby, sociální sítě, SD videohovory, přenos z bezpečnostních kamer, přenos souborů velké velikostiLimit (FUP) není, připojení k internetu je bez časového omezení a bez omezení množství přenesených dat.


Pro firmy:

individuální tarif, dle potřeb zákazníka.Bezdrátové připojení k Internetu:

Službu poskytuji prostřednictvím vlastní přístupové sítě na území obce Sazovice. Pro připojení používám technologie v bezlicenčním pásmu 5GHz. Službu zřizuji obvykle do 14 dnů. Parametry služby lze měnit téměř okamžitě bez nutnosti návštěvy u zákazníka. Služba je zakončena rozhraním Ethernet (na klientské bezdrátové stanici). Podmínkou zřízení služby je přímá viditelnost na některý z přístupových bodů sítě.Zřizovací poplatek:

Pro rodinné domy je 0 Kč (bez poplatku). Pro firemní tarify je stanoven individuálně podle náročnosti realizace. Zřizovací poplatek zahrnuje aktivaci tarifu, otestování a nastavení klientské bezdrátové stanice a konfiguraci připojení k internetu pro 1 PC u zákazníka.


Technologie:

Bezlicenční pásmo 5GHz, je k dispozici na všech přístupových bodech, pořizovací náklady za bezdrátovou stanici s externí anténou jsou 1300 až 2000 Kč (podle vzdálenosti od přístupového bodu).

Bezlicenční pásmo 2.4GHz, je k dispozici na všech přístupových bodech, pro nově zřizované přípojky již není používáno.

Tento ceník je platný od 1.9.2019, jeho online verzi najdete na http://www.sazovice.net

Všechny zde uvedené ceny jsou koncové (nejsem plátce DPH). Změna ceníku vyhrazena.